| idanna a întrebat:

As vrea sa trimit un msj de pe yahoo mess unei pers pe tf mobil. Se poate?

4 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu se poate.

| Ady00pk a răspuns:

Www.moove.ro Asta il folosesc eu am la dispozitie 10 mesaje in roice retea pe zi.tTrebuie doar sa te inregistrezi:)
De obicei nu cred in site-uri din astea si ma dau batut numai cand aud de inregistrare pe site:) Dar asta e un site super daca ai nevoie de trimis sms-uri de pe Calc.:)

| rob878 a răspuns:

Aici http://www.moove.ro/ poti trimite 10 sms de pe calculatorul tau zilnic si iti poti face si agenda personala ca sa nu mai scrii totdeauna numarul de telefon la care vrei sa trimiti sms

| VodkaCoca a răspuns:

Nu pe yahoo nu se poate, dar sunt site'uri de pe care poti sa trimiti mesaje mi se pare ca poti sa trimiti 5 sms la zi, cauta pe net.