| Oana2098 a întrebat:

As vrea si eu niste coduri pe metin2 va rooog(pentru yang si level)multumesc:*

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Nu exista asa ceva...
funda?

13 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu exista coduri si nici hackuri de metin2.
hackurile sunt numai virusi.
coduri nu sunt.

| Mariinaa a răspuns:

Nu exista coduri de yang si lvl doar de speed, attack, combo si teleporter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hsak1kdsi8- bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea ceva coduri pentru iteme +9 sau pentru yang va rog is in criza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da coduri de teleportare sunt cine imi zice si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da eXista cod pentru lvl!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga aly_aly_1998_aly va dau pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu exista coduri si doar comenzi dac nu esti gm sau ga nu exista coduri mai bine ia-ti hack trade 2, 7 e super dar o sati viruseze calculatoru trebuie sa ai anti-virus bun asta e

| xcxxx a răspuns:

Frate
si eu caut coduri dar....nu gasesc ninik

am gasit doar 2 care sunt inutile 1. set_w
2.set_r
parolele sunt pentru. sa fugi si sa mergi obisnuit

| alex1997 a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar asa ceva nu exista sad

| negrila_9381 a răspuns:

Pentru level nu exista dar exista pentru iteme sau aleceva cauta pe siteul asta? http://www.tutoit.com/ghid-metin2-coduri-de-gm-ga/
dar trebui sa le downloadezi

| moncrist a răspuns:

Mahh nu ma virusezi com-ul k nu faci nimic cu aste (HACKURILE) is o prostie si jocul asa METIN2 ii o prostie k deci va recomand sa va lasati de metin2 daca fiti gm da da daca nu fiti eu va recomand asta ...MULTUMESC big grinbig grinhappywave

| moncrist a răspuns:

Pff nu exista coduri