| mada_4633 a întrebat:

As vrea si eu niste teme pentru telefonul lg gm 360 viewty snap! Imi puteti spune si cum le pot instala? Funda:X:*

Răspuns Câştigător
| GoogLeMaN a răspuns:

Imi pare nespus de rau mada! Dar nu exista teme pentru telefonul asta!

5 răspunsuri:
| FlorianPop a răspuns:

Salut! Telefoanele Lg au teme proprii ma refer la cele cu tach screen (cred ca asa se scrie laughing )! Au 2 teme una cu alb si una cu negru! Inca nu s-au facut alte teme! Si eu am LG si astept!
Daca raspunsul meu te-a ajutat te rog fundita!

| kire a răspuns:

Nu trbuiesc instalte, le bagi pur si simplu in telefon si intri in ele si se vor incarca singure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/c/lg-gm360-viewty-snap-ringtones_3129/1/?fi=36 GAsesti aici teme... si dupa ce leai copiat le duci in folderul de la teleofon numit theme sau teme :)... si gata >:D< [funda :X]

| Florialbastre a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, acolo este muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea sunt melodii!