| agent003 a întrebat:

Asa niste pareri despre nokia x2

Răspuns Câştigător
| Teresa a răspuns:

Il am si eu este un telefon foarte bun camera ff buna(5mp) filmeaza bine muzica (la difuzor)se aude tare (mai tare ca la majoritatea telefoanelor)
este rezistent sa "cazaturi"(l-am scapt de multe ori si nu are nimic)
merge netu` pe el (opera mini), e-mail
are obtiunea de editat poze
are butoane speciale pentru accesarea muzici cat mai rapid
la camera foto are si obtiunile mod portret sau mod peisaj, are blit
bateria tine destul de mult(avad in vedere ca in timpul acela asculti muzica)
are slot pentru card de memorie
daca mai vrei informatii intreaba-ma

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Cele mai bune pareri sunt opiniile cumparatorilor care au apucat sa-l foloseasca deja. Iti poti da seama cel mai bine de plusurile/minusurile unui produs. Citeste aici opiniile cumparatorilor pentru Nokia X2: http://goo.gl/ISSHd
Succes;)

| Teresa a răspuns:

Am uitat sa precizez ca are si lanterna(blitul poate fi activat si folosit ca o lanterna) in concluzie isi merita pe deplin banii

| happykill a răspuns:

Se aude mai incet ca N73 dar sunet mult mai clar si cu bass excelent, bateria tine 3 zile stand toata ziua pe el si 5 6 zile normal, face poze excelente.cand le face pentru cei care le vad cu purici asteptati 15 20 sec dupa ce ati facut poza,si isi regleaza automat claritatea, lanterna se aude tare in casca are semnal si la metrou, pot sa zic ca pe langa 6303 5130 xm... avand aceleasi preturi,intrecere telefoane mult mai scumpe, si e tel care isi merita orice banut, NOTA 10 +