| sckymosul17 a întrebat:

Asi vrea sa imi cumpar un Ps vita dar vreau sa stiu daca pot sa descarc jocuri si aplicatii gratuite? Stiu ca inca nu exista o posibilitate de modare...dar se pot descarca jocuri de pe internet si sa fie transferate in consola? sau cel putin pe PS store de la Vita se poate intra si descarca jocuri full?

Răspuns Câştigător
| andreyuu a răspuns:

Deocamdata PS Vita este o consola noua, asa ca nu o sa fie foarte multe jocuri gratuite, si, din pacate, consola nu poate fi modata.

1 răspuns:
| Alynutzu90 a răspuns:

Din cate stiu da