| mada_4633 a întrebat:

Asi vrea sa stiu daca la telefonul LG KP502 Cookie se poate pune cod de securitate la mesajebig grin Help pls! Fundita:X:*

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Imi pare rau dar nu.Iti trebuie un telefon care sa aiba sistem de operare gen symbian. Ex. Nokia E50. Odata ce ai tel cu sistem de operare iti poti parola tot ce doresti in telefon, incepand de la agenda si terminand cu folderul unde ai tu poze sau mesaje. POti restrictiona orice apel sau mesaj de la nr pe care nu le doresti. Poti face ce vrei cu un asfel detelefon! Succes!

3 răspunsuri:
| Samtron a răspuns:

Nu se poate...doar unele telefoanele NOKIA si Samsung au chestia cu securitatea meniului integrata in soft.
winking

| UNfriendLY a răspuns:

Nu se poate asa ceva la LGuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeee nu merge trebuie sa stii informatica si sti