| pvg a întrebat:

[ATENTIE!] Ma tot cert cu un preten de-al meu la ce firma de host sa configureze un server de cs 1.6
imi spuneti si mie o firma de host care sa faca servare de cs cu modul respawn sau clasic.
deocamdata am un buget de 30-40 lei si dupa cresc
fiindca nu are rost sa il iau cu 32 sloturi si sa stea gol
mai bine cand se face full (ex: 18/18) iau un pachet mai mare
DECI IMI PUTETII SPUNE SI MIE NISTE FIRME DE HOST SERIOASE LA PRET REZONABIL

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Hostway si romarg dar si oricare altele au peeringuri interne si internationale garantate prin contract.

succes!

| XeVoNY a răspuns:

Deathrun mai bine, acolo intra toti

| pvg explică (pentru XeVoNY):

Am cerut firma de game hosting

| XeVoNY a răspuns (pentru pvg):

Incearca Zero Ping