| jgafagafa a întrebat:

Atunci cand deschid un joc pe telefon, ecranul se face negru o secunda si dupa aceea merge normal. Cand deschid un video se opreste si trebuie sa ii dau drumul iar.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât încă mai ai garanție mergi cu telefonul în service.

| AnaaaaaConstantin22 a răspuns:

Pai, incearca sa restartezi telefonul de tot ( din fabrica ) o sa ti se stearga toate aplicatiile+poze/video-uri. dupa ce ti l-ai restartat, incearca sa iti actualizezi telefonul la ultima versiune.( o sa gasesti la seetari )... daca nu merge dupa ce ai facut lucrurile astea, du-ti telefonul la un servis!

sper ca te-am ajutat! ^^
BAFTA!

funda?

| jgafagafa explică:

Am observat ca asta se intampla cand apas butonul de volum. Sugestii?