| 1968 a întrebat:

Au fost americanii pe luna?

Răspuns Câştigător
| cLaudYu a răspuns:

Din ce am vazut in documentare eu cred ca nu au fostbig grin, 'aselenizarea' s-a filmat in platourile de la Aria 51

Ai dreptate @zeeeeeex si eu am vazut in documentare multe dovezi care contrazic afirmatiile lor(Steagul S. U. A flutura pe luna, in ciuda faptului ca pe luna nu exista aer, lipsa stelelor, lipsa craterului de la aterizarea modului lunar, pentru ai proteja de radiatii pe astronauti capsula ar fi avut nevoie de un scut protector de plumb de 1, 8 m conform fizicianului Ralph Renee dar modulul cu care au aselenizat a avut doar o foaie subtire de aluminiu, umbre pe mai multe directii, deci existau mai multe surse de lumina, singura sursa de lumina pe luna era soarele )...
Sper ca nu v-am plictisit daca mai doriti ceva dati-mi mesaj pe privat...big grin

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Sper ca nu am fost iar fraieriti. Doresc sa cred ca da... ar fi prea mare dezamagirea daca nu.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Cu siguranta au fost! Chiar daca unii sustin ca NASA nu ar fi putut trimite in anii '60 un echipaj pe luna iar baietii din Apollo 11 nu au ajuns, in realitate, decat pe un platou de filmare, misiunile ulterioare, din ultimele decenii, nu au fost niciodata puse sub semnul intrebarii.

| zeeeeeex a răspuns:

Nu au fost americanii pe luna... eu asta cred si din documentarile mele asta am dedus... Prea multe dovezi care contrazic afirmatiile lor... Documentati-va si le veti afla big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred pentru. singurul fapt ca de atunci nu au mai fost niciodata! De ce? Ar fi trebuit sa aiba deja vreo baza militara cu care sa se laude!