| vLd a întrebat:

Auziti este un program cu care poti sa-ti faci la scris de ex la hi5 un fel de hieroglife, note muzicale etc. de ex:? Lªvïñía? nu stiti cum se numeste acel program?

Dau funditaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Annaa a răspuns:

Nu... faci asta cu Microsoft world. Cauti,, inserare" si gasesti acolo,, simbol". Ai tot ce vrei! bafta!

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu stiu sa echiste asa ceva.
Eu iau toate simbolurile alea din descrierile de la hi5 sau Youtube, sau din diferite locuri.
Le dai copy, apoi paste.

| Bacteriuță a răspuns:

Nu e niciun program, sunt luate din Word. tongue

| justagirlll a răspuns:

Sallut! nu e niciun program.sunt doar simboluri.cauta pe google simboluri hi5