| danny2oo932 a întrebat:

Aveam o problema la un joc numit world of warcraft. imi dadea eroare. si m-am uitat pe forum si am citit ca trebuie sa dezinstalez placa video si pe urma sa dau detect driver. si pe urma nu o mai vedea calculatorul. ce as putea sa fac? Placa este de la nvidia. ceva cu 9500. va rog frumos sa ma ajutati daca puteti

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Pai baga cd-ul cu driverul si instaleaza driverul iar! Sau daca nu il ai cauta modelul placii video pe nvidia.com

1 răspuns:
| danny2oo932 explică:

Mersi mult cosmon