| anonim_4396 a întrebat:

Aveam pe desktop tot felul de poze, foldere cu poze si chestii si minuni.Azi am facut un folder si le-am bagat pe toate acolo, dar problema e ca nu stiu ce am facut la un document in world si l`am bagat aiurea si cand deschid folderu` ala cu toate porcariile mi se blocheaza pc-ulstraight face.
Vreo idee ceva sa salvez pozele macar din folderul ala?sad HELP Me Againhappy

Funda exclusiv!

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Copie folderul pe un memory stick sau dvd, reinstaleaza'ti windowsul, apoi copie folderul inapoi in calculator scaneazal cu un antivirus bun, de preferat avast. sterge tot ce e suspicios, apoi capushii. happy gata.

| mfsfdfg a răspuns:

Dai click dreapta pe folder pe urma explore, daca tot asa dai open...
Sau o alta metoda, dai in start la cautare si cauta cu numele lor...alta solutie nu stiu!