| florin422004 a întrebat:

Aveti idee de un site care sa fie numai diagrame? Vreau sa ii fac o surpriza fratelui meu ca atunci cand vine de la facultate sa ii arat diagrama aleasa. Sunt un copil. Nu trimite-ti cuvinte vulgare.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Stai linistit ca nu suntem toti ghiorlani sa vorbim urat pe-aici. pai depinde ce fel de diagrame vrei sa faci. un program pentru facut asta e dia http://portableapps.com/apps/office/dia_portable (este portabil si gratis). de asemenea poti face si in word si excel.