| Anonymous1247 a întrebat:

Azi am descoperit ca au disparut contactele din lista mea de messenger sad. Ieri inca erau si azi cand am venit de la scoala si am intrat am observat ca s-au dus. Am reinstalat messengerul dar degeaba sad. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Tia spart cineva id de mess... a intrat pe el pur si simplu si a sters tot. Nu poti face nimic pentru ca recupera contactele tale.

| Pintea a răspuns:

Stergel de tot (si din control panel)Downloadeaza altul
Dca nici asa nu merge Inseamna ca u hacker ti-a intrat pe id si tia sters contacte fa-ti alt Idstraight face