| hoLigan a întrebat:

Ba da va rog raspundeti carva la intrebarea anterioara a mea aia cu semnalu la vivaz ca am nevoie de informati urgent va rog frumos! dau funda!

4 răspunsuri:
| VLAD_2677 a răspuns:

Daca imi dai aici funda iti raspund ca am vazut-o si stiu raspunsul. Funda!

| hoLigan explică (pentru VLAD_2677):

Dada mai intai raspunde ca nu vreau sa dau degeaba si daca vad raspunsul atunci iti dau funda si stai linistit ca iti dau daca imi raspunzi pentru ca chiar numi ia nimic din timp sa dau o funda deci astept sa vad raspunsul si primesti funda si promit ca dau nu-s genu ala sa nu fac ce promit

| VLAD_2677 a răspuns (pentru hoLigan):

Pai si de unde stiu ca nu ma pacalesti?

| hoLigan explică (pentru VLAD_2677):

Pentru ca n-am nici un motiv sa te pacalesc daca ma ajuti iti dau funda asa se cuvine nu?