| anonim_4396 a întrebat:

BAi am nevoie de un sfat am un samsung corby nu stiu cum sa mut jocurile din telefon p cardu de memorie ma ajutatibig grin

2 răspunsuri:
| Mariachi a răspuns:

Nu cunosc nici un tip de samsung nici macar ce os ruleaza, dar daca sunt instalate nu ai cum sa le muti.
Daca dai 'click' pe vreo unu si incepe sa instaleze atunci da-i un next poate doua si te intreaba unde sa-l instaleze.
Daca nu merge in nici un fel cauta-le pe google si downloadeaza-le in PC. Dupa ce le-ai down. Stergele din telefon si instaleaza-le tu unde vrei!

| Fury a răspuns:

Daca sunt jocurile originale din telefon, jocurile cu care a venit telefonul nu ai cum sa le muti.