| Sfetcu_Andreea_1975 a întrebat:

Bai! caut site pentru poze. unul in care pot sa pun poze. (In afara de:Google,Facebook,Twitter, etc...)

14 răspunsuri:
| Aamerican a răspuns:

Salut stiu eu un site uite : http://postimage.org

| acinorev a răspuns:

Instagram

Răspuns utilizator avertizat
| MilenaIoana22 a răspuns:

Tumblr, We

| alexa299 a răspuns:

Printerest, flikr, tumblr, myspace

| IWachYouFromTheDarkness a răspuns:

Daca cumva cea de la poza de profil esti tu, tin sa te informez ca se presupune sa nu te adresezi cu,, bai'' persoanelor de pe diferite site-uri si de asemenea nici in viata reala -_-.Si de ce vrei tot felul de site-uri unde sa-ti pui pozele? Mai bine iti faci temele si te uiti la Tv( uita-te la violata, laba band, asculta J.B si tot asa)...Copchil retardat -_-, cred ca deja cunosti arta injuraturilor, nu?

| MissR a răspuns:

Tumblr,We heart it, DeviantArt.

Răspuns utilizator avertizat
| Codeine a răspuns:

Tumblr,Instagram...

| SebySeby12 a răspuns:

Whatsapp, instagram, hi5, My Space, NetLog, Loka. Sper ca te-am ajutat!

| Bianca306 a răspuns:

Blog

| Google123 a răspuns:

Tu ai 10 ani si vorbesti cu noi Bai?!

| DJohnny a răspuns:

Whatsapp, instagram, hi5, My Space, NetLog, fortsquare, etc. Funda?