| Ilie_Marian_1970 a întrebat:

Bai fratilor, cum poti sa faci bani pe youtube, am vazut acolo ca au generare bani etc si la like-uri iti da nu stiu cat sau cum e? cine stie sigur?

1 răspuns:
| ZombicideMike a răspuns:

- Trebuie sa fii acceptat ca partener de youtube
- Trebuie sa iti faci cont de AdSense ( link din youtube)
- Ca sa devii partener trebuie sa ai un video fara pronleme de copyright.
- Google pune reclama pe video, la fiecare vizualizare primesti cativa centi.(din like nu primesti nimic)
Este foarte mult de scris pentru subiectul asta, vezi ca poti pune youtube in lb romana si iti explica ei tot ce ai nevoie.