| PieceSign94 a întrebat:

Bai... ziceti ceva jocuri pentru pc.nu jocuri online ca m-am plictisit de jukt online laughing
FUNDA happy

6 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Uita-te aici poate gasesti ceva ce-ti place :
http://juegos.programasfull.com/
http://www.gratisjuegos.org/

| Toxic a răspuns:

Mafia I si II prea belea, The Godfather I si II, Mirror`s Edge, SWAT 4, Kane & Lynch 2 Days, Prince of Persia toata seria, Nedd For Speed toata seria, Turok, Medal of Honnor toata seria, Call of duty toata seria, X-Men Wolverine Origins, Test Drive Unlimited, Pure, Flatout, Max Payne I si II (incurand III), Dirt 2
Nu-mi vin prea multe acum prin minte

| imaqtpie a răspuns:

Ia mafia 1 sau 2, Kane & Lynch Dog Days, Tom Clancy's Splinter Cell Conviction, Aion:Assault on Balaurea, Sniper: Ghost Warrior, Sam & Max: The Devil’s Playhouse, Just Cause 2, Fallout 3, Bioshock, mass effect 2, Assassin creed 1 si 2, batman arkham asylum etc.

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Sims

| PinguinuAlex a răspuns:

Mafia II, NFS the run, Minecrafte

| Alexandru_Matei_1980 a răspuns:

Iti recomand FarCry 1, desi e cam vechi si e shooter.Dar lista mai poate continua : Spiderman Web of Shadows, Batman Arkham City, GTA 4, Limbo, Splinter Cell:Conviction, Devil May Cry 4, si mai sunt, dar le-am uitat. Sper ca am ajutat.