| AndySzekely2023 a întrebat:

BN TPU ce înseamnă camera monocrom și camera RGB și care e diferențe?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca e a patra oara cand iti faci cont si probabil iti va fi suspendat din nou daca pui iarasi aceleasi intrebari irelevante. laughing Cauta raspunsul si pe google inainte de a posta aici orice intrebare care iti trece prin minte.

Camera monocroma scoate poze numai in alb, negru, nuante de gri, sepia.Camera rgb scoate poze color.