| SmOkEyEyEs a întrebat:

Boona TPU... vreau si eu niste subiecte pentru blog.adica despre ce as mai putea scrie dau funda si vot:X

Răspuns Câştigător
| Allyţu a răspuns:

Hey!^^

Imi trimiti si mie blog-ul tau?:d

Poti sa scrii despre: prietenii tai, un mic about me, despre un anume sentiment, despre o temere a ta, despre chestii banale ca: nu cred ca in extraterestrii sau sfarsitul pamantului... Poti sa mai scrii despre o poveste imventata de tine sau un auto-portret in care sa folosesti multe figuri de stilbig grin

5 răspunsuri:
| dana_9056 a răspuns:

Scrie despre ce pot oamenii sa fac sa ajute mediul inconjurator sau animale

| GoldDust a răspuns:

Nu este cam aiurea sa iti spunem noi ce ar trebui sa scrii u pe blog?

Parerea mea este ca ar trebui sa postezi intamplari de-ale tale, fapte reale prin care ai trecut, hobby-uri(excurisii, muzica, dans), talente (desen, daca iti place sa canti iti poti posta muzica, daca esti mai comica de fel ai putea sa faci niste filmulete si sa le postezi)

| GoldDust a răspuns:

In principiu ar trebui sa te axezi pe un singur subiect. La ce esti tu buna, asa lumea o sa-ti remarce blogul ca fiind ceva unic happy

| LexuDeea a răspuns:

Despre viata ta, felul tau de a fi, vei atrage persoane de genul tau. Cine se aseamana se aduna. Nu incerca sa fii fals ca nu iti va iesi nimic