| MaryanHD a întrebat:

Bre, ce e cu chestiile astea ca ma dispera. :))
http://imgur.com/4ZrQKh0

4 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Nu ai optiunea bifata de a ascunde fisierle windows-ului!

| MaryanHD explică (pentru VladyXR):

Si pot face sa nu le mai am fara sa reinstalez windows-ul? Ca mi cam lene laughing

| VladyXR a răspuns (pentru MaryanHD):

Nu trebuie sa instalezi windows, du-te in Control Panel->Folder Options->View->Hidden files and folder->Click pe Don't Show hidden files, folder or drivers!

| StefanKogut a răspuns:

Sunt niste foldere temporare de la windows update pe care os-ul nu le sterge in ideea ca daca ii trebuie in viitor la alte updateuri sa folosesca sursele deja descarcate, de asemenea Windows prefetch foloseste tot felul de astfel de directoare. Ar trebui sa le dai hide si sa le lasi in pace daca te deranjeaza ca le vezi.