| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Brelaughing intrebare de baraj de ce ploua afara?laughing

Răspuns Câştigător
| The Scout a răspuns:

Raspuns de baraj : Ce cauta la tehnologie?

8 răspunsuri:
| sanda_5697 a răspuns:

Ca asa vrea cel de sus. tu de ce crezi.

| Simona a răspuns:

Acum trebuia sa incep a rade?

| Piticaaa a răspuns:

Este vorba de circuitul apei in natura... bla bla apa se condenseaza in nori si se produce ploaie. Mi-ai amintit de o faza "s-a constatat o furtuna, din care eu n-am putut sa dorm in pat cu nevasta mea"laughing. da Sanda, sigur asa vrea Domnullaughing s-a gandit El ca dupa o zi calduroasa sa mai mature praful cu putina apa. Poate ne e sete... Sigur ca dalaughing

| Cristary a răspuns:

Baa! Cara-te dracu! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece eu doresc! @sanda...nu-i adevarat straight face raspunsul corect este:de fapt sunt doua :-:
| norii nu au unde a da urina afara
|| pentru ca asa doresc eu...na muschiu` meu stang doreste straight face

| anad a răspuns:

Dar unde ai vrea sa ploua, in casa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa intrebi tu Alex@ D-aia ploua.

| jabiilord a răspuns:

Ghici, uite asa sac, nu iti zic, te las sa fierbi de curios laughing