| TheSpecialOne a întrebat:

Bun deci vreau sa imi iau un telefon. Am pus ochii pe Samsung Galaxy S, Nexus S si Optimus 2x. Pe care sa il aleg?

5 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Samsung galaxi s este cea mai buna alegere.e o firma buna, este la fel de bun ca iphonul si este foarte costumabil

| strunfa a răspuns:

As spune Samsung galaxy s dar fi atent, deoarece daca ii spargi ecranul, esti mort, il poti aruncalaughing

| FizzyIzzy a răspuns:

Cauta pe google despre fiecare telefon si trage concluzii. Cat costa, cat de performant este etc. Depinde de tine. Totusi eu as alege Samsung galaxy S

| Lily_7133 a răspuns:

A aparut si Samsung galaxy S 2!

| TheSpecialOne explică:

Stiu de S2 dar e 19. 5mil cel mai ieftin pe mobile123... la voda 24