| Robieski a întrebat:

a, tableta Serioux S710TAB VISIONTAB Tablet PC7" Capacitive si am 2 intrebari prima este ce parere aveti de aceasta tableta (daca o aveti si voi) si cum se porneste Bluetooth(pe cutie zice ca are...)

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

La ce iti trebuie bluethooth? eu am 3 taburi modelu asta(suntem 3 frati)
poti transfera fisiere in mai multe feluri, nu neaparat cu bluet.
intra si tu in market si ai o groaza de posibilitati! nu ai vazut si tu ca poti sa fi si la Sighisoara si poti sa iti controlezi laptopu sau pc-ul cu tableta!?, sau sa te conectezi la web camu-rile altora foarte usor...cauta!
Funda?