| Hapsalaul213 a întrebat:

Acum ca e vacnta nu pot sa ma hotarasc ce joc e mai tare:Tomb Raider(3, the last revelation,Chronicles,Angel of Darkness,Legend, Anniversary sau Underworld?

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Eu le-am jucat pe ultimele 4 spuse de tine si pot spune ca toate sunt tari. Angel of Darkness are controalele ciudate rau si dureaza pana te obisnuiesti, iar in underworld nu mi-au placut deloc scenele de sub apa. Anniversary e mai greu fata de Legend. Deci as zice sa incepi cu Legend...

| mustafagamer a răspuns:

Underworld happy