| SilverEyes a întrebat:

Acum ceva timp am cumparat un expert digital mp4 player. Doresc sa bag niste episoade de la un serial pe el dar nu imi merge. La format si dupa demo-ul cu care l-am primit ar trebui sa accepte wmv dar cand convertesc avi-ul la wmv nu imi apare, desii daca pun pe el in format avi imi apare dar imi zice format error. Imi poate da cineva o idee ce as putea face? Manualul de utilizare nu imi prea este de nici un ajutor.

1 răspuns:
| GiGoLoEuRoPeAn a răspuns:

Tre sa mearga dar ce dimensiuni au episoadele(mb)Ca nu poti sa te uiti chiar la orice la el