| Ivanaaa a întrebat:

Acum ceva timp am scot pe cineva de la prieteni pe Facebook si l-am blocat. Azi l-am deblocat si l-am pus ca "prieten". Problema este ca acea persoana nu mai primeste mesajele de la mine. Cateodata le primeste,iar cateodata pur si simplu nu. Eu primesc mesajele lui,iar el ale mele nu. ce as putea face? E o persoana foarte importanta pentru mine, si este foarte departe.Doar pe Facebook putem sa mai vorbim.Va rog, am nevoie urgent de un raspuns.Multumesc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook a mai schimbat politica. Mesajele nu mai ajung la toată lumea.

| Ivanaaa explică (pentru anonim_4396):

Cum asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ivanaaa):

Postările nu mai ajung la toţi prietenii, mai ales dacă ai pagină. FB se îndreaptă către câştiguri şi vrea să ne pună să plătim pentru ca postările noastre să ajungă la toţi cei pe care-i avem în listă. E plin Google de discuţii pe tema asta happy

| denyemy a răspuns:

Poate ca te-a blocat si el, la asta nu te-ai gandit, daca tu l-ai blocat eu asa zic ca ar fi normal.

| Ivanaaa explică (pentru denyemy):

Nu m-a blocat. Am vorbit prin intermediul unei prietene si mi-a spus ca pur si simplu nu primeste mesaje de la mine.Si in plus, nici nu apare "seen".

| asdfgh23 a răspuns:

Atat de importanta ca i-ai dat block...mare om ca te mai baga in seama

| Ivanaaa explică (pentru asdfgh23):

Nu stii ce s-a intamplat, deci te rog raspunde daca stii. Daca nu, atunci las-o asa.