| mihela94 a întrebat:

Buna. Acuma cativa ani mi-am schimbat numele pe Facebook doar int-un singur nume. Prin schimbarea limbii indonesia si un proces mai complicat. Acuma vreau sa imi pun numele meu real, adica doua nume si nu ma lasa. Stie cineva cum sa fac? Din setari nu merge. Am incercat iar ca pun aceeasi limba si tot nu ma lasa. Help

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De curand FaceBook a introdus mai multe reguli rigide si a eliminat o garmada de posibilitati cu care jonglam in trecut si este posibil ca tocmai aceste reguli schimbate si rigide sa nu-ti permita modificarea contului, mai ales daca ai facut setari ca esti in Indonesia si acum afirmi ca nu mai esti din Indonesia ci din Romania. Sistemele lor electronice nu cred ca te lasa sa tot modifici.

| Cipi1212 a răspuns:

Încearcă modificare profil.

| DontActLikeMe a răspuns:

Ce iti apare? cand incerci sa pui 2 nume?