| dudaev a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu o informatie daca puteti, va rog!
Sunt incepator pe calculator si as vrea si eu niste cursuri gratuite, daca exista, caci nu am posibilitati sa platesc pentru a ma descurca si eu pe comp.
Nu stiu decat sa trimit mesaje si sa primesc, atata tot daca stiti vreun site, ceva, o informatie...

Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Daca ai internet, ai mare noroc.Intrii pe google.ro de ex si tastezi xp(daca ai sistemul asta de operare, daca nu altul)urmat de ce vrei tu:secrets; hack; training, etc.In felul asta inveti 2 in 1:si sa cauti si cate ceva despre sistemul de operare. Apoi diversifica.Intra pe yahoo si cauta acelasi lucru.In romaneste o sa gasesti oricum putine lucruri, deci iti trebuie si o bruma de engleza.Succese.

2 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Pai pe cuvant exista cu siguranta la tine in oras cursuri de calculator gratuite(depide de oras)in general poti intreba la tine la comuna, oras, dar sunt fff.multe scoli care fac cursuri de calculator cum a fost si cazul meu eu pentru a invata mai bine am platit cursurile:dar mai poti invata chemand un prireten la tine care cunoaste putin la calculator!

| Milk Swan a răspuns:

Http://www.creare-site.com/ Aici vinde cu livrari la domiciliu bafta la creearea site-ului!