| andreea_5374 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog... mi se inchide unitatea centrala...am curatat-o, i-am pus pasta termo-conductoare, i-am schimbat cooler-ul(am pus unu mai mare) si am pus un cooler si in fata ca sa intre are in ea, dar tot se inchide, ce mai pot sa ii fac, ca m-am saturat se inchide intruna. Mi-e frica sa nu ia foc

Răspuns Câştigător
| mahoney a răspuns:

Verifica cat ai temperatura la procesor, e posibil sa ai setat in bios ca la o anumita temperatura sa ti se inchida calculatorul.

1 răspuns:
| GeorgeRadu a răspuns:

Du-l la un specialist, ce naiba. Te pricepi atat de bine incat sa il faci singur? Ca eu nu cred...