| MasterGamer1995 a întrebat:

Am 11 giga de net pentru cei din reteaua Vodafone!
Daca sunteti in reteaua Vodafone si vreti cei 11 giga de net, contactati-ma pe skype creative.human1
P.S. Nu este necesar sa ma platiti... Doar daca aveti voi o inima bunawinking

Răspuns Câştigător
| AryDragutzaGazutza a răspuns:

Cel mai OK lucru pe care il poti face cu netul ala:
1. TPU nu este un site de giveaway-uri, deci cel mai bine e sa faci un giveaway pe You Tube si sa iti începi un canal sau ceva gen.
2.Ai putea sa ii folosesti in caz de urgenta sau nu stiu, ofera-i cadou unui membru al familiei tale de Crăciun. happy