| Joaannaa a întrebat:

Am ai eu o intrebare: Ce fac cu un balon pentru a scoate sunete ciudatelaughingcaci am mai auzit ca se poate, dar nu stiu cum... Voi stiti? Dau FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| Adrianetc a răspuns:

Pff.greu de explicat.il umflii si in timp ce il lasi sa iasa aerul din el il tragi de marginile canalului de unde umflii

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Daca vrei sa scoata balonul sunete ciudate faci cum ti-au spus ei, daca vrei sa vorbesti tu ciudat il umfli cu heliu si dupa inspiri heliu din el.

| Anonymus3000 a răspuns:

Il umfli cu aer apoi ti de acolo de unde se leaga si dai drumu cate putin la aer si scoate un sunet... laughing sau poti sa dai drumu brusc si o sa scoate un sunet dar mai puternic + ca o sa si zboare rolling on the floor