| MiAaa234L a întrebat:

Am Alcatel One Touch 918 (Hello Kitty) iar atunci cand primesc mesaje primesc de min doua ori acelasi mesaj la ore diferite dar scrie ca la aceeasi ora.
De ex. cineva imi trimite mesaj cu „ce faci" la ora 12:00 iar la ora 14:00 primesc inca odata mesajul cu "ce faci" si imi arata ca l-am primit la 12:00.
Si primesc mesajele cu intarziere. La ora 16:15 mi-a zis cineva ca mi-a trimis mesaj si l-am primit doar acum.
Va rog ajutati-ma! Funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca sa mergi la setari (settings) > aplicatii (apps/applications) > gestionare aplicatii (manage apps) > Toate (in bara de sus "toate" "all") > apasa pe aplicatia "mesagerie" sau "mesaje" (messaging) > sterge datele (erase / delete data)

ATENTIE : Pasii de mai sus vor sterge toate mesajele care exista in telefon acum.

Daca intampini probleme, eu sunt dispus sa ajut.