| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un program de modificat poze.Adica le puteai transforma in caricaturi. spuneti-mi va rog majoritatea acestor programe.Mai demult il aveam.mersi:X

7 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Cumva... acesta e?! http://www.targovetul.info/......aturi.html
Prin urmare, dacă te mai interesează un alt program de modificat poze, îţi poţi alege şi de aici :)
http://www.tpu.ro/......oi-cei-de/
Spor!

| isa_9377 a răspuns:

Poti sa folosesti si photoscape are o aplicatie anume pentru caricaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey...am avut si eu un program de modificat poze, cu care puteai sa modifici trasaturile fetei[sa maresti ochii sa maresti zambetul sa micsorezi/maresti nasul etc]stie cineva cum se numeste? pentru ca eu nu mai stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult de tot!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca caricatura sa cauti sau fankenstine sunt cele mai bune din cate stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca photo instrument... e super.doar ca iti trebuie licenta. da poti sa modifici poza si dupa sa faci print screen.si merge.:*
sper ca te'am ajutat:*