| ursuletlove11 a întrebat:

am descarcat ceva si acum nu imi mai apare pe pagina de google "google" ci mixi.dj cum sa fac sa fie ca inainte?

2 răspunsuri:
| alexblack00 a răspuns:

Daca folosesti mozilla du-te sunt la bara de navigatie si mai sunt putin scrie unelte dai acolo si dupa aia la optiunii si acolo scrie pagina de start si acolo scrii www.google.ro si dai oke ...si de fiecare daca cand veii intra iti va aparea google aplicatia care iti apare tie e ceva ce ai instalat in pc ...bafta

| AdolfHitler1889 a răspuns:

Daca folosesti Chrome du-te la cele trei linii orizontale de sub "X" si du-te la "Setari".O sa vezi un subtitlu "La pornire" si ai 3 variante.Bifeaz-o pe ultima "Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini" si langa ea este "Setati paginile". Apasa, du-te pe Google si copiaza URL-ul si insereaza-l la "Setati paginile", si de fiacare data se va deschide cu Google.
P.S. la "Setati paginile" o sa vezi "mixi.dj" si langa el este un "X", apasa-l sa nu-ti mai apara "mixi.dj".