| alicia2000 a întrebat:

Buna,am descarcat un fisier de sters sagetile iconitelor de pe desktop, a functionat dar apoi cand am scanat cu malwarebites au ramas niste patrate negre pe iconite.imi spune cineva un program de reparat iconitele sau unde sa intru in pc ca sa sterg acel fisier? prefer sagetelele in continuare, dau fundita!

4 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Din nefericire pentru tine nu se poate.Dar de ce nu faci o reinstalare de windows?

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiDamian1 a răspuns:

Incearca sa mergi la proprieties, la shorcut si la change icons. Atat. Cu ce program ai sters sagetiile?

| Bujoreanu_Vlad_1988 a răspuns:

Instaleaza din nou programelul, selecteaza sa iti apara din nou sagetutele normale, apoi dezinstaleaza-l.