| nOXnOX a întrebat:

Am incercat azi sa imi bag W7 Home premium pe laptop si cand sa se finalizeze instalarea mi-a aparut un mesaj de genul : "Windows 7 setup cannoct continue due to a corrupted instalation file".Din ce cauza?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sistem de operare ai avut anterior?
CD-ul cu Windows 7 Home este facut de tine?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| K0sti a răspuns:

Din cauza windows-ului care s-a scris prost, din cauza suportului posibil zgariat sau alte probleme, sau din cauza unitatii optice! Alege-ti!