| BotEmanuel a întrebat:

Buna!
Am incercat sa intru in bios folosind tasta: del, F2, F10, F9 etc...
Nu merge, pur si simplu mi se deschide pc ul si atat, placa de baza este un Asus prime h510m-k noua, o am de o luna, dar nu a mers de cand am luat-o...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esc

| sierra1 a răspuns:

Ia fă tu Fn + tastele deja enunțate

| lpavel a răspuns:

Pornesti pc si inainte sa apara orice imagine clicuiesti tasta F2, daca nu merge iei la rand alte taste... incearca si tasta: Del (Delete)

| flixbuster a răspuns:

Entering BIOS at startup
To enter BIOS Setup at startup, press [Delete] or [F2] during the Power-On Self Test (POST). If you do not press [Delete] or [F2], POST continues with its routines.

Pagina 22, sectiunea 2.2 BIOS Setup program

https://dlcdnets.asus.com/......UM_web.pdf