| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat acum ceva minute IncrediMail pentru ca imi place foarte mult, insa imi cere un username si parola. Trebuie sa-mi fac cont? Cum?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Intri in Tools la Email Accounts si iti bagi datele contului de yahoo sau pe ce ai tu mail.

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Lol. Poi tu nu te loghezi ca sa-ti citesti mailul? Evident ca-ti cere user si parola.

| dragalasica a răspuns:

Da, trebuie. dai pe,, nu am cont,,

| Alessyaaa a răspuns:

Si eu mi-am instalat incredimail si nu mi-e de niciun folos pentru ca nu ma pot loga, nu stiu ce se intamplacrying

| mitrelena a răspuns:

Nu nu trebuie sa-ti faci cont.Trebuie sa-mi faci mie curatzenie la papuci.
NORMAL CA TREBUIE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AAbh...nu e vorba de id si parola. Am dat si nu este sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine m-a plictisit incredimail. Oricum, fireste ca trebuie sa ai un cont de e-mail, altfel ce sa faci cu el, la ce l-ai instalat?