| OnyOnur a întrebat:

Buna,am instalat pc`ul cu windows 7. Si am descarcat si Adobe flash player, dar cand vreau sa instalez driverul (sunetul ) vinyl AC"97 Audio Driver eu il descarc pe urma cand vine sa-l instalez imi apare aceasta eroare :
,,Regret, utilitarul de instalare nu gaseste hardware-ul necesar in sistemul dvs. verificati hardware-ul si incercati din nou "
Am inteles eu ceva de aici dar cum pot s-o fac si vreau sa intalez sunetul.Ma ajutati?!

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ideal ar fi sa instalezi acel driver de pe CD-ul placii de baza.

| Iwao a răspuns:

Win 7 instaleaza driverul sunet\video, driverul in cazul asta nu corespunde placii audio sau placa audio nu e detectata\deranjata de la locul ei sau arsa.

| UtilizatorulN a răspuns:

Driver gresit. :D http://www.driver-soft.com/, detectezi modelul, cauti si descarci. Ori, detectezi modelul, si daca ai programu' full descarca automat + install si te-ai scapat de stres.