| Georgy1033 a întrebat:

BUNA.am instalat un program pentru.messs in care vorbeste si spune"a intrat unu a iesit altu" etc. iar acum vreau sa scap cum sa fac ma puteti ajuta va rog mult dau FUNDITA

Răspuns Câştigător
| veveroi a răspuns:

Intri acolo sus l; a messenger-.preferences->alerts and sounds si dupa dai click pe: a messenger contact goes online si mai jos deselectezi Playing a sound sau selectezi altul de acolo...si tot asa si la celelaltehappy

bafta!

4 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Control Panel / Programs / Uninstall or Remove A Program/ si selectezi programul pe care l-ai instalathappy si ii dai Uninstall happy. Succes happy

| supermdmario a răspuns:

Mergi la PROGRAM FILES/YAHOO/MEDIA-si elimina acest folder-gata ai reusit

| ELD a răspuns:

Intra in control penel -> add and remove programs-> si vezi daca e acolo si il dezinstalezi stiu ca si eu am avut acest program, nici nu stiu de undelaughing, dar eu asa am facuthappy cauta`l in pc programul si da`i uninstallhappy sper ca ai inteleshappy

| x.nails a răspuns:

Intri in preferences/alerts and sounds - si schimbi sunetele de acolo de unde corespunde fiecare [de fapt pentru intrat si iesit sunt primele 2]