| vLaD_9621 a întrebat:

Buna am instalat windows 7 si am lasat automatic update deschis si dupa cateva zile imi zice sa activez wndowsu bun mi-am luat activator si cand sa dau sa il activez degeaba tot asa imi zice, mentionez ca am incercat o gramada de activatoarestraight face

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Incearca activatorul asta, merge pe toate editiile de Vista si 7:

http://fisierulmeu.ro/22IKRKFMYLEU/WindowsActivator-exe.html

Nu sunt sigur daca merge si pe Windows-urile modificate, nu am avut ocazia sa-l testez.Ar mai fi posibil ca Windowsul sa nu fie activat nici daca folosesti activatorul, pentru ca update-ul respectiv ti-a detectat deja Windowsul ca fiind nelicentiat, in cazul asta reinstaleaza-l si ruleaza activatorul din nou.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printre acele update-uri Microsoft a strecurat unul care nu iti permite sa activezi windowsul cu activatoare.Tot ce rebuie sa faci este sa dezinstalezi toate update-urile si apoi sa activezi windows. Dupa care le instalezi inapoi daca vrei daca nu dezactivezi automatic update.

| vLaD_9621 explică:

Daca mi-ati putea ce anume din automatic update sa sterg ar fi minunat ca is vreao 100laughing va dau funda mare cat voi>big grin