| GabyTzu_Gaby_1997 a întrebat:

Am laptop HP G62 Notebook PC ( Atat stiu despre el ) Acum cateva zile mi-am reinstalat windowsul si nu am un driver pentru camera. Am DriverPack Soution dar nu gaseste nimic. Spuneti-mi si mie un program prin care sa aflu numele complet de la laptop va rog si un driver pentru Camera ( Pentru orice laptop daca exista ) Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| paulthegame a răspuns:

Incearca cu driver easy iti gaseste drivere automat

| GabyTzu_Gaby_1997 explică (pentru paulthegame):

Iti multumesc foarte mult. am instalat camera. Iti dau Funda

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cauta pe site-ul oficial HP - modelul de laptop si vezi ce rezultate obtii! Succes!

| hoLigan a răspuns:

Inceraca driver scanner si serialul il gasesti pe serials.ws

| viitortatic a răspuns:

Pe spate, adica pe partea unde este bateria vei gasi modelul, g62 sunt multe modele
trebuie sa ne spui si sistemul pe care il ai, adica windows
daca e W7 sau Vista si pe cati biti este