| abcdefgh a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta si ieri dar nu a rasp nimeni asa ca o mai pun odata:
Ce softuri stiti pentru telefonul Lg Kp500? Vreau sa se auda mai tare melodiile pe care le ascult(dar nu bazaiatbig grin). Dati-mi site uri!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...nu exista un soft care sa mareasca intensitatea difuzorului si respectiv a melodiei! ...asta tine de capacitatea telefonului!
...totusi umbla in equilazer... poate schimbi ceva!
si daca vrei alte softuri. incearca aici :
http://www.mobileheart.com/......tware.aspx

1 răspuns:
| andrei_4094 a răspuns:

N-ai cum din soft! Eventual sa-l modezi adica sa schimbi driverul audio cu un altul modificat de cineva, dar e treaba complicata si iti poti strica usor telefonul, plus ca nu cred ca te pricepi. Ala nu e telefon de dat party-uri. Asa ca uita, si cumpara unul cu difuzor ok...