| YesOMG a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor: Vreau sa nu-mi mai apara pe pc numele contului si adresa de e-mail atunci cand vreau sa ma conectez la youtube! Ma refer la faptul sa apara gol! Funda

Răspuns Câştigător
| Pandaaa18 a răspuns:

Trebuie să intri la opţiunile din Google chrome, la cronologie, şterge datele de navigaţie şi să bifezi căsuţa 'şterge parole salvate' sau 'şterge câmpul de completat' happy

1 răspuns:
| herbil6 a răspuns:

Pui nu ma tine logat sau schimbi site-ul de pe care intri incearca cu http sau de pe google happy Sper ca te-am ajutat bafta