| al3 a întrebat:

Am net de la UPC si din greseala l-am dezactivat, stiu ca trebuie sa dau undeva pentru al activa din nou dar nu stiu exact unde. Va rog ajutati-ma! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Vladutzutvi a răspuns:

Vezi in control panel>network and internet>network and sharing center>(undeva in staga) change adapter setting>cauti acolo conexiunea dai click dreapta si dai enable si gata.happy

5 răspunsuri:
| Vladutzutvi a răspuns:

Salut,l-ai dezactivat de la ei de la firma sau de la tine din pc din network and sharing center?

| al3 explică (pentru Vladutzutvi):

De la mine din pc.

| Vladutzutvi a răspuns (pentru al3):

Vorbim mai bine pe mess: tvi_vladutz@yahoo.com

| al3 explică (pentru Vladutzutvi):

Iti multumesc pentru ajutor.

| Vladutzutvi a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutorhappy