| Dinnozzo a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cand am vrut sa bag un CD in CD-ROM'ul de la laptop am apasat ceva mai tare si mi-a sarit un arcusor si cand apas pe buton nu mai iese CD-ROM'ul.Am incercat sa bag o agrafat intr-o gaurica de pe acolo si tot nu a mers...Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Atunci nu mai ramane decat sa il desfaci. Daca nu stii exact cum ai putea cauta pe youtube exact cum se desface insa ai grija la surubele.
Daca nu vrei sa iti bati capul atunci vorbeste cu cineva care se pricepe la asa ceva.
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare poti trage un ochi si aici: http://www.tutorialepc.ro