| Any_3777 a întrebat:

Am nevoie de o parere din partea voastra.Am un telefon nokia n73 ce spuneti merita sa fac schimb cu un nokia 6600i slide? Amandoua in aceeasi conditie de functionare.Va multumesc mult.

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt convins ca Nokia 73 este un telefon foarte bun, nu cred ca se merita sa faci schimb. Eu am un Nokia n73 l-am scapat pe jos si nu a avut nimic si face poze de o calitate foarte buna.

| Anonim134 a răspuns:

Nu...nu meritahappy

| lolytha_5118 a răspuns:

Mie imi place mai mult Nokia 6600i slide:X acum depinde si de gusturile fiecaruia