| Ceiriog a întrebat:

Am nevoie de un intro si imi trebuie ceva ajutor... Nu gasesc templates free, nu am niste programe care sa ma ajute. Poate imi puteti da niste sfaturi ce programe sa folosesc, de unde sa iau niste templates free, sau poate ma poate ajuta cineva facandu-mi-l el.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Dacă dai o bere(vorba bine) te rezolv.happy.
Ca chestie generală.Eu unu fac intro-urile, adica genericele din colaje foto sincronizate pe o melodice shardeware(ca licență), însoțite de efecte de tranziții, folosind aplicații ca cinnlera-cv, Open Shot și Winff(sunt pe linux toate).
Pe Windows poți face asta folosind camtasia studio(trial 30 de zile), sau de ce nu windows mouvie macker(variantă low cost, că e moca). Succes